Szanowni klienci! Zamówienia złożone w okresie od 18.05 2018 do 24.05.2018 będą realizowane po 24.05.2018. Za utrudnienia przepraszamy.

Pomada do włosów HAIRGUM Gummy 40g.

Pomada do włosów HAIRGUM Gummy 40g.

32,00 zł

+

-

LUB
Wysyłka
24h
Producent
Hairgum(wszystkie produkty)
Rodzaj
Modelowanie
Doktor Włos

Masz pytanie o produkt?

Zapytaj Doktora Włosa!

Dostępność: dostępny

Dostawa: od 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Hairgum to po prostu tradycja, jak wszystkie zalety z lat 50tych zamknięte w małym metalowym pudełku. Wosk Hairgum z lat 50tych uczynił markę sławną. Dziś to także żele, balsamy, spraye, pomady itp. o wyglądzie retro. Opakowania wygodne w podróży, łatwe do rozpoznania.

Obecnie Hairgum to lider na francuskim rynku i staje się także poważnym partnerem w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Wszystkie produkty opuszczające nasz magazyn zostały stworzone, przebadane w naszym laboratorium i wyprodukowane na miejscu we Francji. Nasz wydział badawczy jest na stałe zintegrowany z firmą, co daje dużą elastyczność i możliwość realizacji planów produkcyjnych w krótkim czasie. Naszą wiedzę ponad 20letnią przekazujemy profesjonalistom.

POMADY

Jedna głowa, pięć stylów. Skoncentrowana brylantyna dla najlepszych efektów. Formuły dbające o włókna włosów, nie wysychają, nie zostawiają pozostałości na włosie. Idea stosowania każdego dnia z każdym stylem: MATT dla efektu matującego, WATER dla formuły nie natłuszczającej, CLASSIC dla połysku, GUMMY dla wyglądu „zmierzwionych" włosów i STRONG dla maksymalnego utrwalenia.

 

Pomada do włosów HAIRGUM Gummy

Wosk następnego pokolenia, włóknisty, nie tłusty. Idealny na styl „potargany”, którym można bawić się cały dzień dzięki elastyczności włosów. Kremowa konsystencja wzbogacona ekstraktem z kwiatów kaktusa, nie obciąża włosów. Dla wszystkich typów włosów, nawet tych bardzo cienkich. Zapach owocowy.

Sposób użycia: Nakładać na suche lub mokre włosy. Dla „crazy look” rozetrzeć wosk w dłoniach i nakładać na wybrane pasma do ułożenia.

Opinie o produkcie
X

Informacje o produkcie

Dane kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola