Placenta Mil Mil ampułki pakiet 10 opakowań

Placenta Mil Mil ampułki pakiet 10 opakowań

Cena promocyjna 220,00 zł

Normalna cena: 250,00 zł

+

-

LUB
Wysyłka
24h
Producent
Mil Mil(wszystkie produkty)
Rodzaj
Wypadanie
Doktor Włos

Masz pytanie o produkt?

Zapytaj Doktora Włosa!

Dostępność: dostępny

Dostawa: od 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Placenta Milmil Activ to wyciąg z ekstraktu placenty. Zalecane jest jej stosowanie w czasie wypadania włosów i po zabiegach chemicznych. Regeneruje strukturę włosów, nadając im objętość i połysk.

          -  Ampułki 6 ml (12 szt. w zestawie), szklane, z EKSTRAKTEM Z PLACENTY (2:1 - 5%)

          -  Działają wzmacniająco na włókna włosowe i ich cebulki – zapobiegają zbędnej utracie włosów. Wzmacniają i regenerują.

          -  Preparat stymuluje wzrost włókna włosa.

Preparat zapewnia redukcję nadmiernego wypadania włosów, pobudzenie cebulek włosowych do intensywnego działania powodującego naturalny wzrost i zagęszczenie włosów, łagodzenie i normalizacja skóry głowy. Włosy stają się wyraźnie gęściejsze, mocniejsze, bardziej elastyczne i odżywione.

Sposób użycia: Włosy należy umyć łagodnym szamponem i dobrze spłukać. Poprzez nałożoną na ampułkę pipetę skropić skórę głowy preparatem. Następnie wykonać intensywny 10-cio minutowy masaż skóry głowy. Wmasowywać preparat kolistymi ruchami mocno przyciśniętych palców (jednakże nie przesuwając ich po skórze głowy). Naskórek powinien ulec zaczerwienieniu i wydzielać odczuwalne ciepło. Po zabiegu można nanieść na włosy inne preparaty i zakończyć zabiegi fryzjerskie. Przy braku zaczerwienienia skóry głowy w pierwszym tygodniu kuracji należy aplikować 3 ampułki tygodniowo, a następnie 2. Przy przewlekłych problemach z włosami po zakończeniu kuracji (12 ampułek) należy zastosować profilaktycznie 1 ampułkę tygodniowo.

pojemność: 12 x 6 ml 

Opinie o produkcie
X

Informacje o produkcie

Dane kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola