Kerastase therapiste 2-fazowe serum cementowe 30ml

Kerastase therapiste 2-fazowe serum cementowe 30ml

109,00 zł

+

-

LUB
Wysyłka
24h
Producent
Kerastase(wszystkie produkty)
Rodzaj
Włosy suche i zniszczone
Doktor Włos

Masz pytanie o produkt?

Zapytaj Doktora Włosa!

Dostępność: dostępny

Dostawa: od 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Najmocniejsza regeneracja firmy Kerastase

Serum dwufazowe, przeznaczone do włosów cienkich i grubych. Idealne do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom. Natychmiastowa pomoc dla zniszczonych końców. Spaja końcówki i pomaga je odbudować. Zapewnia zmniejszoną liczbę rozdwojonych końcówek oraz ochronę przed działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji włosów.

Technologia - Ceramidy - Pomagają zachować spójność zewnętrznej warstwy włókna. - Keratyna - Bierze udział w spajaniu włókna włosa i budowie jego stabilności. - FIBRA-KAP - Innowacyjny kompleks, który rekompensuje utratę KAPów (białek współwystępujących z keratyną), dostarcza elementy i energię potrzebną do ich syntezy. -Ekstrakt z rośliny "rezurekcyjnej" - Formuła wzbogacona ekstraktem z rośliny "rezurekcyjnej" pomaga odbudować włosy, nawet mocno uszkodzone.

Sposób użycia: Na włosy mokre - rozsmarować 2 dozy produktu w dłoniach, a następnie na długości i końce. Na włosy suche jako wykończenie fryzury - nałożyć 1 dozę produktu tylko na końce włosów. Nie spłukiwać.

 

Pojemność: 30ml

Opinie o produkcie
X

Informacje o produkcie

Dane kontaktowe

  • Odśwież

* wymagane pola